Компанія Mazda знімає з виробництва бюджетний сімейний кросовер

Кросовер Mazda CX-8 буде вилучено з виробництва. Ця сімейна модель залишить конвеєр в грудні цього року, згідно з офіційним повідомленням японського автовиробника.

Основною причиною припинення виробництва став обмежений попит. Навіть за невисокою ціною від 20 000 доларів, автомобіль не здобув масової популярності, і це не змінилося навіть після оновлення Mazda CX-8 минулого року. З початку 2023 року було реалізовано всього 9973 одиниці цих кросоверів.

Також однією з причин відмови від моделі став запуск Mazda CX-80. Цей семимісний кросовер має бути представлений до кінця поточного або на початку наступного року. Він виступатиме як більш компактна альтернатива Mazda CX-90, призначена для європейського та японського ринків.

Mazda CX-8 була середньорозмірним кросовером, що виготовлявся японським автовиробником з кінця 2017 року. У перший час вона доступна була лише з дизельним 2,2-літровим турбонаддуваним двигуном. У 2018 році до нього приєдналися ще два бензинові двигуни: 2,5 літра, один із яких узято з моделі CX-5, а другий – з моделі CX-9, обидва з турбонаддуванням. Усі варіанти комплектувались 6-ступінчастою автоматичною трансмісією, а передній або повний привід були вибірковими опціями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело mmr.net.ua
Читайте також