Mitsubishi представила новий кросовер із мізерною витратою пального: фото
Японський автовиробник Mitsubishi офіційно презентував новий гібридний кросовер Xforce HEV. Прем’єра новинки відбулася в Таїланді. Подробиці з’явилися на сайті компанії.
Інтер’єр кросовера
У салоні нового Xforce HEV з’явилася цифрова панель приладів із горизонтальною віссю, це дає змогу поліпшити огляд і поліпшити поведінку автомобіля на нерівних дорогах. Інтер’єр оздоблено меланжевою тканиною, а на центральній консолі з’явилася монолітна панель із 12,3-дюймовим дисплеєм Smartphone Link Display Audio.
Ефективна гібридна силова установка
Під капотом у Mitsubishi Xforce HEV встановлено гібридну силову установку сумарною потужністю 116 к.с., що включає в себе 1,6-літровий бензомотор і електричний двигун. У новій моделі з’явилася також функція вимкнення двигуна на високих швидкостях заради зниження втрати. Це дає змогу скоротити витрату палива до 4,1 л палива на 100 км.
За рахунок наявності двоступеневої системи гібридна трансмісія має вкрай тихий звук роботи і можливість миттєвого прискорення при підйомі в гору. Машина може сама обирати оптимальний режим роботи для поліпшення ефективності та продуктивності.
Вартість новинки оцінюють у 27 000 доларів за базову версію. Про продажі в Європі поки що нічого не повідомляється.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!