Обов’язковий технічний огляд у 2023 році: які документи потрібні та скільки заплатять водії

У 2023 році було введено обов’язковий технічний огляд для певних категорій автомобілів, і ця процедура проводиться відповідно до державних стандартів України. Восени, попит на цей вид огляду зазвичай зростає, тому багатьом корисно дізнатися, які документи потрібні і скільки це буде коштувати.

Перелік необхідних документів для проходження технічного огляду залежить від призначення, типу і власника автомобіля. Проте, декілька обов’язкових документів всеж-таки є:

1. Техпаспорт на транспортний засіб (свідоцтво про реєстрацію ТЗ).

2. Паспорт громадянина України (для представника власника).

3. Доручення на право проходження технічного контролю (для фізичної особи).

4. Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для юридичної особи).

Водії також повинні бути готові заплатити певну суму за процедуру технічного огляду автомобіля. Фахівці Асоціації транспорту та інфраструктури зазначили вартість цієї процедури у 2023 році.

Для легкових автомобілів ця вартість становить від 1120 гривень, для автобусів масою понад 5 тонн – від 1344 гривень, а для вантажних машин масою понад 12 тонн – від 1440 гривень.

Також важливо враховувати, що технічний огляд для причепів матиме свою вартість. Найлегші моделі причепів обійдуться у 1120 гривень, а за причепи масою понад 10 тонн доведеться заплатити 1322 гривні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також