Провали на іспиті з водіння: найпоширеніші помилки

Погана спостережливість на перехрестях очолює список основних помилок, які призводять до негайного провалу на іспиті з водіння. Більшість початківців, припускаються серйозних помилок, не звертаючи належної уваги на дорожній рух перед виконанням маневру на перехресті.

Наступним у списку найбільш “миттєвих провалів” є неналежне використання дзеркал перед зміною напрямку руху. Ця помилка може охоплювати низку сценаріїв, включаючи неперевірку дзеркал до і після в’їзду на кільцеве перехрестя та зміну смуги руху на дорозі з подвійною проїзною частиною.

Третім у списку серйозних або небезпечних помилок, які можуть призвести до провалу іспиту, є “контроль – кермування”, що означає, що кандидат не повністю опанував основи кермування при проходженні поворотів, об’їзді інших транспортних засобів.

Коли справа доходить до незначних помилок, екзаменатори з водіння дозволяють трохи більше свободи дій, якщо тільки ви не зробите одну і ту ж незначну помилку тричі на одному і тому ж іспиті, в цьому випадку незначна помилка, швидше за все, буде підвищена до великої помилки, що призведе до автоматичного провалу іспиту.

За останні п’ять років найпоширенішою незначною помилкою було недотримання правил безпечного виїзду з дороги.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело autoexpress.co.uk
Читайте також