Renault представив концепт нового електрокросовера з повним приводом: фото
Французький автовиробник Renault офіційно презентував новий концептуальний електричний кросовер Savane. Як пише Motorcar, повнопривідна модель створена на базі нещодавно відродженого Renault 4.
Повідомляється, що цей концепт є логічним продовженням відродження легендарної лінійки. Renault 4 повернувся на ринок минулого року після 30-річної відсутності. Версія Savane перетворює його на повноцінний кросовер. При цьому новинка використовує платформу Renault 5.
Головним технічним нововведенням моделі є наявність повного приводу, який було реалізовано на основі електродвигуна на задній осі. Savane має позашляхову спрямованість, але повноцінним позашляховиком його назвати складно. Це, скоріше, автомобіль із підвищеною прохідністю.
На презентації концепту можна побачити нові 18-дюймові колісні диски з шинами Goodyear UltraGrip Performance+ розмірністю 225/55. Це дасть змогу кросоверу впевнено почуватися на легкому бездоріжжі.
У компанії поки що не розкривають плани щодо серійного виробництва Savane, але аналітики впевнені, що модель точно не загубилася б на ринку кросоверів. При цьому нагадаємо, що в минулому Renault вже робив спроби налагодити виробництво позашляхової версії нового Renault 4. Раніше бренд уже представляв концепт 4ever Trophy. Однак тоді далі демонстрації потенціалу моделі справа не дійшла.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!