Tesla Cybertruck виявився швидше Porsche 911: відео

З нагоди презентації серійної версії передового електричного пікапа Tesla Cybertruck 2024 та його невідкладного введення в експлуатацію, компанія продемонструвала вражаючі можливості цього автомобіля. Під час змагального заїзду на відстань 400 метрів електромобіль випередив Porsche 911 Carrera на гоночному треку. Про це повідомлено на офіційній сторінці бренду у соціальній мережі.

Потужності найвисокоякіснішої версії пікапа вражають, коли вдалося Tesla випередити в прямому змаганні спортивний автомобіль від Porsche. Цікаво, що під час змагання Cybertruck взяв на буксир ще одну модель від німецького виробника. За словами самої американської компанії, пікап може тягнути вантажі вагою до 5 тонн і перевозити на своєму борту понад 1 тонну.

Розгін до 96 км/год завдяки вражаючій динаміці займає всього 2,6 секунди. Закордонні експерти, однак, оцінюють змагання з Porsche як переважно маркетинговий хід, оскільки Carrera є одним з найповільніших автомобілів у своєму класі і має значно меншу потужність, ніж Tesla, тому результати заїзду не виглядають дивовижними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також