У мережі показали найновіший та найдорожчий кросовер Toyota

Toyota Century, вже давно визнаний символом розкоші та престижу на японському автомобільному ринку, розширює свою лінійку шляхом введення нового флагманського кросовера.

Першопочатково ця модель народилася як розкішний седан у 1967 році та була предназначена для високопоставлених японських чиновників і навіть самого імператора.

З цим новим доповненням Century вперше стає кросовером у своїй лінійці. Він позиціонується як розкішний автомобіль преміум-класу.

Основними рисами Century є його елегантний та величний дизайн, який включає в себе великі фари у формі літери “U,” виразну радіаторну решітку і задні фари, що відтворюють дизайн передньої частини. Покупці можуть вибрати одноколірний або двоколірний дизайн кузова.

У внутрішньому просторі цього кросовера особлива увага приділяється комфорту пасажирів. Зазвичай, Century розрахований на чотирьох пасажирів, і задні сидіння обладнані численними зручностями, такими як підніжки, масажні функції та широкі можливості регулювання. Подвійні мультимедійні екрани забезпечують розваги та інформацію.

Салон автомобіля оснащений великим горизонтальним інформаційним екраном та цифровою приладовою панеллю. Більшість елементів управління зручно розташовані на кермі, щоб знизити відволікання водія.

Century має гібридну систему, яка об’єднує 3,5-літровий V6 двигун з електричним мотором, що загалом надає приблизно 405 кінських сил. Ця система дозволяє рухатися на електричному живленні на відстань понад 50 кілометрів.

Кросовер Century також оснащений системою динамічного заднього кермового керування, яка дозволяє керувати всіма колесами для скорочення радіусу повороту.

Виробництво кросовера Century заплановано на 2023 рік і буде обмеженою випуском, що підкреслює його ексклюзивний статус.

Стартова ціна цього автомобіля становить близько 170 000 доларів, що підкреслює його позицію на ринку преміум-класу.

З’явлення кросовера Toyota Century додає новий аспект до відомої лінійки Century, створеної для тих, хто шукає поєднання розкоші та практичності в своїх автомобілях.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також