В Україні хочуть заборонити затримувати авто за неправильну парковку

В Верховній Раді розглядається ініціатива щодо скасування права інспекторів з паркування на тимчасове затримання автомобілів за порушення правил паркування. Про це повідомляється пресслужбою парламенту.

Законопроект №9092-3 передбачає внесення суттєвих змін у систему правоохоронної діяльності, зокрема стосовно інспекторів з паркування. Його мета полягає у тимчасовому позбавленні таких виконавчих органів, як сільські, селищні, міські ради, а також інспекторів з паркування, права здійснювати тимчасове затримання транспортних засобів під час воєнного стану. Замість цього відповідні повноваження передаються працівникам уповноважених підрозділів Національної поліції.

Згідно з документом, тимчасове затримання автомобілів інспекторами з паркування буде заборонено лише під час дії воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний режим.

Раніше повідомлялося про намір збільшити штраф за неправильне паркування в Україні, особливо за неправильне паркування великогабаритних та великовагових транспортних засобів.

Нагадаємо, розмір штрафу за паркування у недозволеному місці залежить від того, наскільки серйозним є порушення та де саме транспортний засіб припаркований. Наприклад, за порушення правил зупинки або стоянки штраф може складати 340 гривень. У випадку, якщо це порушення призводить до перешкоди чи загрози для інших учасників руху, розмір штрафу збільшується до 680 гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також