Volkswagen змінює курс: виробник зробить ставку на класичні гібриди

Німецький автоконцерн Volkswagen планує змінити свою стратегію на найближчі роки, зробивши ставку на класичні гібриди (HEV), а не електрокари (EV) або підключаються гібриди (PHEV). Про це пише CarAndDriver з посиланням на керівника американського підрозділу бренду К’єлла Грюнера.

Менеджер визнав, що виною всьому низький попит, висока вага і витрати, а також обмежені можливості зарядки у власників. За його словами, наразі PHEV не можуть конкурувати навіть із повністю електричними моделями за обсягами продажів.

На даний момент у США частка вже становить 10,7% ринку і продовжує зростати. На тлі введення в Штатах високих ввізних мит на автомобільну продукцію Volkswagen має намір розширити виробництво гібридів в Америці.

Раніше ми писали, що автоіндустрія РФ доживає останні дні через низький попит на автобрухт Lada та високу конкуренцію з боку китайських виробників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також