Встановлення ГБО на авто: який штраф можна отримати через неправильне оформлення

Українські власники автотранспорту повинні пройти реєстрацію системи газобалонного обладнання (ГБО) протягом десяти днів від моменту його встановлення. В іншому випадку, при зупинці поліцейськими може бути нарахований штраф у розмірі 1 700 гривень.

Власники автомобілів зобов’язані спочатку звернутися до сервісного центру МВС для отримання огляду автомобіля та видачі відповідного акта, який підтверджує можливість переобладнання. Встановлення ГБО без затвердження від СЦ МВС може призвести до нарахування штрафу в розмірі 340 гривень або позбавлення прав на строк до півроку.

Звертають увагу, що лише сертифіковані підприємства можуть встановлювати системи ГБО. Керування транспортними засобами, які не були переобладнані відповідно до правил, належним чином може призвести до накладення штрафу у розмірі 850 гривень. Повторне порушення цих правил може призвести до штрафу в розмірі 1 700 гривень або виконання громадських робіт протягом 30-40 годин з можливим вилученням транспортного засобу або без нього.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело mashyna.com.ua
Читайте також