3 моделі Jeep, які краще проігнорувати за їхньою низькою надійністю

Автомобілі компанії Jeep завжди були популярними серед любителів позашляховиків, але деякі їх моделі, за даними аналізів видання Mototrbiscuit у 2024 році, виявилися менш надійними, ніж інші авто на ринку.

1. Jeep Wrangler

Jeep Wrangler є популярною моделлю, яка досягла великих успіхів за останні роки. Проте, щодо його надійності виникають сумніви. У рейтингах авторитетних агентств Wrangler деякий час постійно відстає.

2. Jeep Grand Cherokee

Ще одна відома модель – Grand Cherokee – також не входить у список надійних автомобілів. У 2024 році Grand Cherokee отримав рейтинг надійності на рівні 26 балів зі 100, що свідчить про його не дуже високу довговічність.

3. Jeep Grand Cherokee L

Найновіша версія Grand Cherokee L, хоч і мала великі очікування, поки що не довела свою надійність. З результатом 23 бали зі 100 вона стала третьою серед найменш надійних автомобілів у 2024 році.

Хоча ці автомобілі отримали низький рейтинг надійності, це не обов’язково означає, що вони мають серйозні проблеми. Багато власників можуть користуватися ними без проблем. Кожен автомобіль має свої позитивні сторони і може бути дуже надійним, якщо його правильно обслуговувати.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Твоя машина
Читайте також