Надійні та бюджетні: назвали найкращі компактні кросовери віком до 5 років

Компактні кросовери стали одні з найбільш популярних класів автомобілів останнім часом. Вони відзначаються доступною ціною, економічністю, хорошою маневреністю і компактними розмірами. Британське видання WhatCar визначило найбільш надійні кросовери в цьому сегменті.

Експерти опитали 21 730 власників компактних кросоверів, які були у використанні до 5 років, і виявили проблеми та несправності їх автомобілів за останні два роки. Вони проаналізували дані з 178 моделей від 32 виробників.

10 місце. Opel Mokka X (2016-2019) – рейтинг надійності 96,3%

Фото: Opel

14% власників Opel Mokka першого покоління виявили несправності, дві третини з цих проблем було вирішено швидко – за день. Проблемними зонами є гальма, вихлопна система та внутрішнє оздоблення.

9 місце. Suzuki Vitara (з 2015 року) – рейтинг надійності 96,7%

Фото: Suzuki

Лише в 8% автомобілів були зафіксовані несправності, але половина з них були серйозними і вимагали ремонту тривалістю понад тиждень. Найчастіше виходять з ладу коробка передач та підвіска.

8 місце. Volkswagen T-Cross (з 2019 року) – рейтинг надійності 96,9%

Фото: Volkswagen

15% власників Volkswagen T-Cross виявили несправності, основними з яких є проблеми з вихлопною системою та електронікою. Часто для їх виправлення потрібно тиждень або більше.

7 місце. Honda HR-V (2015-2022) – рейтинг надійності 97,4%

Фото: Honda

9% автомобілів мали проблеми, які вирішували досить швидко. Ці поломки були досить різноманітні і включали в себе такі речі, як проблеми з кондиціонером, батареєю, електронікою, вихлопною системою, коробкою передач та мультимедіа.

6 місце. Mini Countryman (2017-2023) – рейтинг надійності 97,7%

Фото: MINI

Тільки 5% автомобілів мали несправності, але ці проблеми зазвичай були серйозними і потребували тривалого ремонту. Найчастіше виходили з ладу акумулятор, коробка передач та електроніка.

5 місце. Toyota Yaris Cross (з 2021 року) – рейтинг надійності 98%

Фото: Toyota

У 13% власників Toyota Yaris Cross були проблеми, і найчастіше вони пов’язані з електронікою. Проте ці проблеми не були серйозними, і зазвичай їх виправляли дуже швидко, за один день або ще швидше.

4 місце. Audi Q2 (з 2016 року) – рейтинг надійності 98,1%

Фото: Audi

У 11% власників Audi Q2 виникли несправності, і найчастіше це були проблеми з кондиціонером, оздобленням кузова і салону, двигуном і електронікою. Більшість проблем не були складними і вирішувалися за кілька днів.

3 місце. Hyundai Kona (2017-2023) – рейтинг надійності 98,2%

Фото: Hyundai

Бензиновий кросовер Hyundai Kona виявився більш надійним у порівнянні з електричною версією, оскільки лише в 10% автомобілів цієї моделі виникли проблеми. Найчастіше з несправностями стикалися двигун, електроніка та мультимедійна система. В більшості випадків ремонт виявився тривалим.

2 місце. Mazda CX-3 (2016-2023) – рейтинг надійності 98,3%

Фото: Mazda

Лише 10% власників Mazda CX-3 повідомили про несправності. Найчастіше зазначалися проблеми з гальмами та кузовними деталями, але вони були невеликими і швидко усувалися.

1 місце. Suzuki Ignis (з 2016 року) – рейтинг надійності 99,4%

Фото: Suzuki

Компактний бюджетний кросовер виявився найнадійнішим, хоча це може бути несподівано для багатьох. Єдина виявлена проблема полягає у несправності коробки передач та зчеплення, але вона відбувається дуже рідко і може бути виправлена протягом одного дня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також