Назвали 4 поганих кросовери, які краще уникати при купівлі

В Україні все більш популярними стають кросовери, і разом з їхнім зростанням на ринку збільшується і кількість пропозицій. З великим вибором автомобілів українці ризикують витратити значні гроші на не комфортне і ненадійне авто, яке може стати джерелом безлічі проблем. Це змусило експертів звернути увагу на чотири найгірші моделі кросоверів, які рекомендується уникати.

Renault Duster (1 покоління):

Перші версії Renault Duster не були надійними: водії часто скаржилися на проблеми з гідромеханічною трансмісією, погану динаміку і високі витрати палива. Однак зараз Duster є дуже популярним, багато людей вважають його найкращим у своєму класі за співвідношенням ціни і якості.

Renault Kaptur:

Renault Kaptur також мав подібні проблеми. Найбільш поширені скарги стосувалися версії з 1,6-літровим двигуном і варіатором Jatco JF015.

Mazda CX-5 (дизельна версія):

Mazda CX-5, особливо дизельна версія з 2,2-літровим турбодвигуном Skyactiv, була високо оцінена за надійність протягом останнього десятиліття і вважалася одним з найкращих кросоверів на ринку. Проте деякі власники скаржаться на проблеми з кріпленням форсунок у дизельних версій.

Kia Seltos (моделі з варіатором):

Kia Seltos, незважаючи на стильний дизайн і сучасні опції, ця модель має проблеми через поганий варіатор, який є надто чутливим і дорогим у ремонті.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також