Названо найнадійніший двигун Toyota у 2024 році: огляд та аналіз

Більшість моторів Toyota мають дуже високу репутацію щодо надійності, що ставить їх у ряд з найкращими у світі. Це пов’язано з тим, що у Toyota віддають перевагу надійній конструкції перед вищою продуктивністю чи економічністю.

Журнал HotCars оцінив надійність усіх двигунів Toyota і виявив, що найнадійнішим є мотор, розроблений майже 20 років тому, який встановлювали на Toyota RAV4, Camry, Avalon, а також на Лексуси і навіть Lotus Evora GTE.

Експерти визначили двигун 2GR-FSE від Toyota найнадійнішим серед моторів компанії. Цей 3,5-літровий V6 з потужністю 306 к.с. вперше з’явився у 2005 році і за цей час майже не зазнав змін, продовжуючи встановлюватися на автомобілях Toyota у варіанті 2GR.

Основною відмінністю двигуна 2GR-FSE від версії FE є використання інтелектуальної системи подвійного впорскування Toyota D-4S, яка зараз застосовується у Toyota Camry 2024. Ця конфігурація дозволяє зберігати клапани чистими завдяки форсункам, тоді як прямі форсунки високого тиску розташовані безпосередньо в головках блоку циліндрів, що покращує охолодження. Цей ефект охолодження сприяє високому ступеню стиснення 11,8:1.

Аналітики JDPower оцінюють мотор Toyota 2GR FSE на 84 бали з 100, що є одним з найвищих показників надійності серед усіх автовиробників.

Проте, як і в інших двигунах, 2FR-FSE не є абсолютно ідеальним. Власники автомобілів з такими моторами можуть стикатися з деякими незначними проблемами, такими як витік мастила, шум натяжного шківа та скрегіт під час запуску, який часто пов’язують з системою VVTi. Однак більшість з цих проблем Toyota вже виправила через свої сервісні кампанії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело news you.info
Читайте також