Топ-5 недорогих електричних кросоверів, які варті своїх грошей

Наразі електромобілі є дорогими авто, що значно перевищує ціну традиційних автомобілів з ДВЗ. Однак серед них можна знайти певні моделі, які можна вважати доступними. Іспанський портал “Periodismodelmotor” склав перелік з п’яти електричних кросоверів, які відзначені своєю вартістю. Деякі з них доступні на українському ринку.

Dacia Spring

“Паркетник”, який часто порівнюють з хетчбеком, в Європі коштує менше 15 тисяч євро, проте вважається вартим своїх грошей. Автомобіль доступний з електродвигунами потужністю 44 та 64 к.с., а також з максимальним запасом ходу понад 200 кілометрів за стандартом WLTP.

BYD Atto 3

У рейтингу автомобілів не обійшлося без представників з Китаю, включаючи маленький кросовер BYD Atto 3. Цей автомобіль має довжину близько 4,5 метра і двигун потужністю 204 кінських сили, а також великий салон і багажник об’ємом близько 440 літрів. В Іспанії він коштує близько 35 тисяч євро, що робить його доступним для багатьох європейців.

Citroen e-C3

Конкурент Dacia Spring коштує менше 20 тисяч євро в ЄС і може вразити не лише якістю за цю ціну, але і запасом ходу понад 200 кілометрів на одному заряді, а також має багажник об’ємом 310 літрів.

MG ZS EV

Електрична версія бюджетного автомобіля MG з приставкою EV отримала позитивну оцінку за стартову ціну менше 30 тисяч євро, 500-літровий багажник і потужність від 156 до 177 кінських сил залежно від версії.

Крім того, цей кросовер може проїхати від 320 до 440 кілометрів без підзарядки, що є одним з найвищих показників у своєму класі.

Hyundai Kona EV

Цей корейський «паркетник» визнаний одним з найкращих у своїй категорії, хоча й є найдорожчим у ТОП-і з ціною 40 тисяч євро. Машина оснащена двигуном потужністю 156 кінських сил і може проїхати до 377 кілометрів без підзарядки. У неї також є багажник об’ємом 466 літрів.

Окрім того, автомобіль відзначається відмінною керованістю та якісним салоном, що частково компенсує трохи завищену вартість.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело PERIODISMO MOTOR
Читайте також