Топ-8 найнадійніших кросоверів та позашляховиків за всю історію

Кросовери та позашляховики (SUV), які і раніше були важливою частиною автомобільного світу, в останні роки отримали неймовірну популярність. Світові автовиробники змінили свій фокус з традиційних легкових автомобілів на кросовери і позашляховики, адаптуючись до змін у смаках споживачів. Проте, з популярністю цих авто виникає питання: які з них можна вважати найбільш надійними?

Щоб визначити це, журналісти взяли дані від авторитетних американських видань JD Power, CarSurvey та Edmunds, які оцінювали загальну надійність різних моделей на протязі їхньої історії. Портал “Автосота” склав список надійних кросоверів та позашляховиків, які доступні для покупки в Україні.

Ось основні кандидати на звання найнадійніших:

Mitsubishi Pajero: Він завоював свою репутацію одного з найкращих середньорозмірних позашляховиків в 1990-х роках. Надійність оцінюється власниками на 10/10, і деякі Pajero пройшли понад 482 000 кілометри у Сполучених Штатах.

Toyota 4Runner: Сучасні 4Runner зберегли спадщину своєї довговічності. Їхня надійність також оцінюється на 10/10, і деякі з них проїхали понад 402,000 кілометри у Сполучених Штатах.

Volvo XC90: Цей шведський позашляховик поєднує в собі розкіш і надійність. Його надійність також оцінюється на 10/10, і деякі XC90 досягли пробігу в 290,000 кілометрів.

Lexus LX: Цей розкішний варіант Toyota Land Cruiser комбінує розкіш і позашляхову доблесть. Він отримав високий рейтинг надійності та оцінку власників на 10/10.

Mercedes-Benz G-Class: На відміну від багатьох інших німецьких позашляховиків, Mercedes-Benz G-Class славиться своєю надійністю. Власники також оцінюють його на 10/10.

Kia Sportage: Ця корейська модель отримала визнання за свою надійність та отримала оцінку власників на 10/10, з деякими Sportage, які проїхали понад 360,000 кілометрів у Сполучених Штатах.

Ford Explorer: Цей сімейний позашляховик також демонструє надійність, отримавши високий рейтинг JD Power в 83 бали зі 100.

Jeep Wrangler: Цей Jeep Wrangler, походження якого належить до військової техніки, також показує себе дуже міцним і надійним. JD Power оцінив його на 86 балів зі 100.

Отже, у цьому списку ви знайдете надійні кросовери та позашляховики, які задовольнять ваші потреби, незалежно від того, чи ви шукаєте надійність на бездоріжжі, сімейний комфорт чи розкішну їзду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також