Від них одні проблеми: названо найпроблемніші кросовери Nissan

Японські автомобілі вважаються надійними, але кросовери Nissan останнім часом мають проблеми з надійністю. Експерти з TopSpeed склали список всіх моделей кросоверів Nissan за рівнем надійності, використовуючи дані від різних джерел, і відсортували їх від найкращого до найгіршого.

Nissan Ariya

Nissan Ariya має рейтинг надійності 62/100. Поки немає відгуків та даних про найгірший рік для купівлі вживаного автомобіля цієї моделі.

Nissan Kicks

Nissan Kicks має оцінку надійності 54/100. Наразі є лише один відгук про цю модель. Найгіршим роком для покупки вживаного автомобіля цієї моделі вважається 2019 рік.

Nissan Murano

Nissan Murano отримав оцінку надійності 50/100. Наразі є лише один відгук про цю модель. Найгіршим роком для покупки вживаного автомобіля Murano вважається 2015 рік.

Nissan Armada

Nissan Armada має оцінку надійності 45/100. Наразі немає жодних відгуків про цю модель. Найгіршим роком для покупки вживаного автомобіля Armada є 2017.

Nissan Rogue

Nissan Rogue має рейтинг надійності 44/100. Наразі немає жодних відгуків про цю модель. Найгіршим роком для купівлі вживаного автомобіля Rogue є 2018.

Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder отримав оцінку надійності 32/100. Зараз є два відгуки про цю модель. Найгіршим роком для покупки вживаного автомобіля Pathfinder вважається 2005.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також