Які авто найдешевші в обслуговуванні: ТОП-5 марок

Власники автомобілів часто витрачають значні суми на утримання своїх транспортних засобів, оскільки крім витрат на пальне та страхування, їм доводиться оплачувати ремонт і технічне обслуговування.

Важливо обрати автомобіль, який не лише надійний, а й має доступні вартості обслуговування та ремонту. Згідно зі звітом GOBankingRates, існують бренди автомобілів, що виробляють транспортні засоби, які, навіть у випадку поломки, можна відремонтувати без значних витрат.

Toyota

Toyota славиться як один з найбільш економних брендів автомобілів у плані обслуговування та ремонту.

Автомобілі Toyota відзначаються високою надійністю та створені для тривалої безперебійної роботи. Навіть у випадку потреби у ремонті та заміні деталей, це не є проблемою, оскільки запчастини для Toyota є доступними та відносно недорогими порівняно з іншими марками автомобілів.

Nissan

Nissan, поряд з Toyota, вирізняється високою доступністю у плані обслуговування та ремонту, немає собі рівних. Бренд поширює запчастини широко по всьому світу, тому знайти необхідні деталі для ремонту не становить проблеми.

Honda

Honda вже протягом багатьох років підтверджує свою репутацію виробника надійних та економічних автомобілів.

Бренд посідає третє місце серед найдешевших автомобілів у обслуговуванні, з середньою вартістю обслуговування за 10 років у розмірі 7827 доларів.

Mazda

Mazda посідає четверте місце серед найдешевших брендів у плані середньої вартості технічного обслуговування за 10 років, яка складає 8035 доларів.

Імовірність того, що Mazda вимагатиме капітального ремонту протягом перших 10 років експлуатації, становить лише 18%, що значно нижче середнього показника у галузі.

Mitsubishi

Експерти часто відзначають Mitsubishi як доступний бренд, на який варто звернути увагу.

Середні витрати на утримання автомобіля Mitsubishi протягом 10 років становлять лише 7787 доларів. Хоча це майже на 2000 доларів більше, ніж у Toyota, Mitsubishi все одно потрапляє в рейтинг найдешевших автомобілів у плані обслуговування.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також