Тюнінг Audi Q7 (4M) виробництва 2015-2020 років

Як і будь-який транспортний засіб, автомобілі марки Audi Q7 (4M) виробництва 2015-2020 років також можна вдосконалити. Для цього їх не треба переробляти, – достатньо придбати деякі аксесуари для тюнінгу. Ці елементи допоможуть не лише покращити зовнішній та внутрішній вигляд автівки, а й поліпшать її технічні характеристики. Про аксесуари, які можна використати для тюнінгу Audi Q7 (4M) 2015-2020 років поговоримо далі.

Що допоможе вдосконалити автомобіль Audi Q7 (4M)

Безперечно, автомобіль Audi Q7 (4M) виробництва 2015-2020 років – це сучасне та довершене авто. Проте, кожен автовласник прагне поліпшити характеристики свого залізного коня. Для цього він може використати:

  • Бризковики. Окрім того, що цей аксесуар покращує зовнішній вигляд автомобіля, він має велике практичне значення. Більшість водіїв знають, що бризковики захищають автомобіль від бруду, пилу, снігу та дрібного каміння, що летить з під колес. Проте не усі здогадуються про те, що бризковики також впливають на стійкість машини на дорозі. Вони знижують підйомну силу зустрічного вітру, якому автомобіль піддається на великій швидкості та знижують ефект аквапланування. Зазвичай автовласники встановлюють цей аксесуар на усі чотири колеса і фахівці радять використовувати при цьому модельні бризковики, розраховані на автомобілі марки Audi Q7 (4M) 2015-2020 рр.

Такі вироби виготовляються з урахуванням усіх конструктивних особливостей автомобіля, їх не доведеться підганяти та обрізати. Відповідно це позначиться на швидкості та складності встановлення аксесуару.

  • Дефлектори для вікон. Автовласники зазвичай називають такі аксесуари вітровиками. Як і у випадку з бризковиками, дефлектори бувають універсальними та модельними. Звичайно, модельні дещо дорожчі, проте купуючи їх, власники автомобілів Audi Q7 2015-2020 будуть впевнені у тому, що дефлектори вдало стануть на штатне місце, з ними не буде проблем під час експлуатації, вироби служитимуть надійно та довго. Щодо функціональності аксесуару, то вітровики забезпечують хороший огляд, покращують вентиляцію салону, запобігають потраплянню всередину машини бруду, пилу, опадів, дрібного каміння. Автівка з дефлекторами має більш стильний та оригінальний вигляд.

  • Дефлектори капоту. У народі цей аксесуар називають мухобійкою. У першу чергу через те, що виріб захищає автівку Q7 від комах та дії невеликих абразивних частинок. Це дає можливість зберегти в чистоті не лише лакофарбове покриття капоту, а й чистоту та прозорість переднього вікна. Відповідно покращуються видимість та безпека руху. Дефлектори капоту не впливають на цілісність кузова та лакофарбового покриття. Як і у випадку з іншими тюнінговими аксесуарами, краще переплатити та усе ж взяти модельну мухобійку, щоб позбавити себе мук встановлення. Елементи, виготовлені під Audi Q7 виробництва 2015-2020 років, монтуються швидко, вдало стають на штатне місце, виглядають стильно.

Варто зазначити, що купити аксесуари для тюнінгу Audi Q7 (4M) виробництва 2015-2020 років можна в магазині Shopforcars. Це дозволить уникнути придбання неякісного товару, у випадку невпевненості дасть можливість проконсультуватися з фаховим спеціалістом та збереже бюджет.

Що стосується автомобіля та його експлуатації, то навіть невеличкий тюнінг допоможе значно підвищити практичність автомобіля, його комфортність та зовнішній вигляд. Щодо внутрішнього простору – сучасні виробники також пропонують великий асортимент аксесуарів, які покращать функціональність та інтер’єр автомобільного салону.

Читайте також