Водіям розповіли про найшкідливіші та наймарніші функції автомобіля

У 2023 році автовиробники пропонують різноманітні опції, але не всі з них виправдовують очікування власників. За висновками експертів, деякі функції можуть виявитися менш корисними, ніж оголошується.

Автоматичне відключення та увімкнення двигуна (функція старт/стоп) часто не є настільки ефективною, як стверджується. Водії часто втрачають час, намагаючись перезапустити двигун, а економія пального може бути невеликою.

Хоча безключовий доступ може здаватися зручним, він також призводить до ризиків безпеки. З використанням ретрансляторів зловмисники можуть легко скопіювати сигнали мітки власника та отримати доступ до автомобіля. Таким чином, ризики безпеки можуть переважати зручність безключового доступу.

Щодо проекційних дисплеїв, які відображають інформацію на лобовому склі, експерти вважають, що це може відволікати водія. З урахуванням наявності різних світлових індикаторів у сучасних автомобілях, додаткова інформація на лобовому склі може створювати додаткове навантаження для водія.

Важливо усвідомлювати, що сприйняття корисності опцій може відрізнятися в залежності від переваг та потреб кожного водія.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело uamotors.com.ua
Читайте також