Як не купити розвалюху: автомеханік назвав 4 ознаки поганого авто з пробігом

Купівля вживаного автомобіля може бути вигідною, але приховує ризики. Є шанс купити авто, яке постійно ламається і потребує багато ремонтів. Витрати на утримання можуть бути великими. Автомеханік Джойс Енн Гутьєррес розповіла про 4 ознаки поганого автомобіля, який краще уникати.

Перша ознака поганого автомобіля – відсутність записів про технічне обслуговування. Відповідальні власники авто зазвичай ведуть документацію про всі проведені роботи, що дозволяє їм слідкувати за станом машини і знати, коли потрібно проводити обслуговування. Якщо автомобіль не є старим, але відсутня така інформація, це може бути підозрілим сигналом.

Автомеханік радить звертати увагу на часті перепродажі та зміни власників автомобіля. Якщо авто змінило кілька власників за короткий період, це може свідчити про проблеми з ним.

Дивні звуки, неприємні запахи та вібрації під час тест-драйву повинні підняти пильність покупця. Стукіт, брязкіт, скрип, запах паленого пластику або гуми, а також інші незвичні ознаки можуть свідчити про проблеми з автомобілем. Краще відмовитися від покупки і не продовжувати переговори з продавцем.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело GO
Читайте також