Спека, пісок, пил, волога: водневий кросовер BMW iX5 протестували в екстремальних умовах

Автовиробник BMW  вирішив протестувати лінійку своїх водневих автомобілів в екстремальних умовах. Кілька автомобілів iX5 випробували на собі спекотний клімат Об’єднаних Арабських Еміратів. Крім спекотної погоди, де температура повітря може перевищувати 45 градусів за Цельсієм, автомобілі на собі відчули, що таке пісок, пил та вологість. Інженери прийшли до висновку, що система паливних елементів автомобілів справилась з цими перешкодами на відмінно.

В компанії розповіли, що на сьогодні їх пілотний парк водневих автомобілів складається із кількох десятків екземплярів iX5 Hydrogen. Ці автомобілі успішно використовуються в Європі, Азії та США. Але в BMW впевнені, що підвищення обізнаності автомобілістів про повсякденне використання водневих автомобілів може суттєво підвищити попит на них.

Крім цього, пілотний парк iX5 Hydrogen  використовується для підтримки розвитку інфраструктури заправки водневих транспортних засобів. В компанії впевнені, що створення ефективної мережі водневих заправних станцій допоможуть стати сучасним водневим автомобілям проміжною ланкою між автомобілями з бензиновим двигуном та електромобілями.

В компанії наголосили, кросовер зберігає водень у двох резервуарах під тиском 700 бар. Резервуари виготовлені із пластику і армовані вуглецевим волокном. В цілому, автомобілі BMW містять близько 6 кг водню. Цього, до речі, цілком достатньо, щоб подолати близько 550 км дороги.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело autogeek.com.ua
Читайте також