Alfa Romeo змінює назву свого нового автомобіля через гучний скандал: що відомо

Італійський автовиробник Alfa Romeo вирішив терміново змінити назву свого нового електричного кросовера з “Milano” на “Junior” через скандал, який підняла влада Італії. Новий автомобіль був представлений громадськості лише на минулому тижні.

Міністр промисловості Італії Адольфо Урсо висловив критику на адресу керівництва Stellantis, материнської компанії Alfa Romeo, через рішення збирати новий продукт під назвою Milano на заводі концерну в Польщі.

З 2003 року в Італії діє закон, який забороняє виробляти за межами країни продукцію з “італійськими” назвами. Це правило було введено, щоб уникнути омани споживачів і захистити репутацію італійських брендів у світі. Однак у компанії Alfa Romeo вважають, що назва Milano була обрана як вияв поваги до міста Мілан, де компанія розпочала свою історію.

Навіть під тиском вимог чиновників, в Alfa Romeo зрозуміло віднеслися до рішення про перейменування свого нового електричного кросовера. Вони не сперечалися з цим і не оскаржували вимоги. Компанія назвала цей скандал “відповідальним моментом” у своїй історії. Також варто відзначити, що назва “Junior” має важливе історичне значення для Alfa Romeo, оскільки вона використовувалася для позначення базових моделей купе Giulia в середині 1960-х років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Motor1
Читайте також