Audi заявила про відкликання популярних кросоверів: що відомо

Audi відкликає популярні кросовери Q4 e-tron через проблеми з фарами. Група Volkswagen Америка оголосила про виклик моделей Audi Q4 e-tron та Q4 e-tron Sportback через програмні помилки у фарах. Відкликання стосується автомобілів, випущених з 20 вересня 2021 року по 2 квітня 2024 року, повідомляє MMR.

20 березня 2024 року під час перевірок виявили проблеми з фарами та сигналами повороту у деяких автомобілях. Встановлене на ці автомобілі європейське програмне забезпечення не відповідає стандартам безпеки США і стало причиною їх відкликання.

У квітні 2024 року розпочалося оновлення програмного забезпечення для вирішення проблеми з фарами та сигналами повороту. Дилери проводять необхідні оновлення, а власники отримають повідомлення до 19 липня 2024 року. Щоб перевірити, чи потрібно відвести автомобіль на оновлення, можна скористатися VIN-кодом на сайті Audi.

Відомо, що 17 797 автомобілів потрібно відкликати, що є серйозним ударом для бренду, враховуючи, що тільки минулого року в США було продано 10 750 Q4 e-tron. Audi активно працює над вирішенням цієї проблеми, щоб забезпечити безпеку своїх клієнтів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також