Автогаз більше не купити за старими цінами: як на АЗС переписали вартість пального

За останню добу ціни на автогаз в Україні значно знизилися. За даними Консалтингової групи “А-95”, на 18 січня середня вартість літра складає 28,08 грн, що на 17 копійок дешевше, ніж попереднього дня.

Протягом останнього тижня ціни на пальне зменшилися на 60 копійок за літр, а з початку місяця здешевшали на 1,65 грн/л. Загалом, великі мережі пропонують автогаз за 26,45-29,49 грн/л, що призводить до різниці у вартості понад 3 грн/л.

Найнижчі ціни зафіксовані в мережі Авантаж 7 – 26,45 грн/л, а також у Green Wave (26,5 грн/л), Motto (26,98 грн/л) і Luxwen, Олас (26,99 грн/л).

Середні ціни в регіонах коливаються від 27,39 до 30,31 грн/л.

За думкою паливного експерта Олександра Сіренка, поточне зниження цін на автогаз може бути тимчасовим, і ціни ще можуть подешевшати. Він прогнозує, що за стабільної ситуації на ринку, ціни на автогаз можуть опуститися до 25 грн/л, але навіть за умови націнки до гуртової вартості в 5 грн, роздрібна ціна не перевищить 27 грн/л. Втім, існує ймовірність збільшення цін через труднощі в грудні, коли трейдери наростили імпорт газу.

Таким чином, автогаз продовжує підпадати під вплив змін на ринку пальних матеріалів, пропонуючи водіям економію при заправці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також