BMW припинить виробництво автомобілів з «механікою»

У розмові з італійським виданням Quattroruote член правління BMW Франк Вебер заявив, що виробництво моделей з ручною коробкою передач закінчиться. Він пояснив це тим, що попит на такі автомобілі постійно зменшується, тому немає сенсу продовжувати їх виробництво. Вебер порадив швидше купувати автомобілі BMW M з ручною коробкою передач, якщо є необхідність.

BMW наводить статистику, що деякі власники автомобілів з ручною коробкою передач проїжджають велику кількість кілометрів на рік і не хочуть тратити час на ручне перемикання швидкостей у заторах.

Проте, зараз версії з ручною коробкою передач є нішевими, і обсяги продажів не виправдовують інвестицій в цьому напрямку. З розвитком систем допомоги водієві ADAS стає все складніше реалізувати автомобілі з ручною коробкою передач без автоматичної.

Інтерв’ю Франка Вебера не означає, що автомобілі з ручною коробкою передач припинять виробляти вже цього року, але нових масових моделей з цією коробкою передач можна не очікувати.

Автомобілем з ручною коробкою передач може бути M2 в кузові G87, але його виробництво закінчиться близько 2029 року. M3/M4 можуть відмовитися від ручної коробки передач раніше, на рік або два раніше.

У Європі за механічну коробку передач потрібно доплачувати. У Великобританії це 545 фунтів стерлінгів, у Німеччині – 500 євро. Проте в США ручна коробка передач є стандартною для M2, і саме там вона є найбільш популярною серед покупців BMW M.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело NNews
Читайте також