Chery виведе на європейський ринок три бренди кросоверів до кінця 2025 року

Китайський автомобільний концерн Chery готується до великого виходу на європейський ринок, плануючи представити три бренди кросоверів до кінця 2025 року, а перший Omoda 5 має дебютувати вже цього року.

З метою посилення своєї присутності в Європі, Chery планує випустити нові моделі під трьома різними брендами: Omoda, Jaecoo та Exlantix.

Omoda 5 планується випустити спочатку в Іспанії цього року, а потім розширити присутність в Великобританії до початку 2024 року, а в Німеччині – до квітня 2024 року. Ця стратегія є частиною поетапного розгортання бренду по всій Європі і включає в себе різноманітні пропозиції, такі як двигуни внутрішнього згоряння, гібриди та електромобілі, щоб відповісти на різні потреби регіональних ринків.

Очікується, що електрична версія Omoda 5 матиме 198 к.с. і зможе подолати 450 км на одному заряді батареї ємністю 64 кВт/год. Цей електричний кросовер буде пропонуватися в Іспанії як модель з ДВЗ, а в Німеччині – як бензинова і електрична версії з ціною від 30 000 євро.

Бренди Omoda та Jaecoo будуть широко представлені на основних європейських ринках, з фокусом на конкурентоспроможні ціни. Йохен Тютінг, європейський керуючий директор Chery, підкреслив важливість конкурентоспроможної цінової політики.

Щодо Exlantix, повністю електричного бренду Chery, його дебют запланований на початок 2025 року. Моделі E03 та E0Y, представлені раніше, вже зацікавили громадськість, і Chery ретельно вивчатиме їхнє прийняття на європейському ринку.

Chery розглядає можливість створення складального заводу в Європі для локалізованого виробництва. Рішення щодо цього питання може бути прийняте вже наступного року, але терміни початку виробництва залишаються невизначеними, оскільки Chery ретельно розробляє стратегію подальшого розширення на європейському ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело avtosota.com
Читайте також