Чому українці масово позбавляються своїх авто: назвали причину

У сервісних центрах МВС України спостерігається зростання попиту на реєстрацію транспортних засобів. Зокрема, у квітні кількість таких дій збільшилась на 42% порівняно з початком місяця.

“Хвиля” повідомляє, що ця інформація опублікована на веб-сайті Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України.

Активність у реєстрації транспортних засобів значно зросла. Наприклад, за перший тиждень квітня було проведено 43 578 реєстраційних дій, але вже на другий тиждень цей показник збільшився до 48 784. І на третій тиждень кількість операцій зросла до 61 816.

Українці найчастіше скористалися послугами перереєстрації за договором купівлі-продажу: з початку квітня було оформлено 110 997 таких операцій, що є значним зростанням порівняно з аналогічним періодом березня, коли було оформлено 74 389 операцій.

Також популярною була перереєстрація за договором дарування: за перші три тижні квітня було здійснено 2564 операції, що також є значним зростанням порівняно з аналогічним періодом березня, коли було здійснено лише 444 операції.

Можливо, така активність пояснюється введенням нових норм мобілізаційного закону. Ці зміни можуть заохочувати власників автомобілів переоформити документи на свої транспортні засоби.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також