Чи потрібно реєструвати авто в умовах воєнного стану

Як вже відомо, власники автомобілів повинні зареєструвати транспортні засоби у державних органах протягом 10 днів після придбання або митного оформлення.

Однак за умов воєнного стану цей строк може бути продовжений, якщо подані документи, які підтверджують неможливість проведення реєстрації вчасно через хворобу, відрядження або інші важливі причини.

Водночас постановою Кабміну від 4 березня 2022 року №190 внесено зміни до правил реєстрації автомобілів. Тепер, коли введений воєнний стан в країні або в окремих її частинах, власники автомобілів можуть продовжити строк державної реєстрації за спеціальною підставою.

Якщо воєнний стан завершиться, власники автомобілів мають 90 днів на реєстрацію або перереєстрацію своїх авто. Новий строк реєстрації почнеться з дня, коли закінчиться воєнний стан.

Отже, під час воєнного стану не потрібно реєструвати або перереєструвати куплені чи завезені автомобілі. Це можна буде зробити лише після закінчення воєнного стану, протягом 90 днів. Також важливо пам’ятати, що під час воєнного стану не можна керувати автомобілями, які не зареєстровані відповідно до законодавства.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Дорожній адвокат
Читайте також