Дівчатам та жінкам потрібно оновити посвідчення водія: у МВС дали лише 10 днів

Прекрасним автовласницям нагадують, що при зміні прізвища надається десять днів на оновлення персональних даних у своєму водійському посвідченні, повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС. Також ця важлива інформація стосується всіх власників автотранспорту, які мали якісь зміни в персональних даних.

Відзначається, що процедуру оновлення персональних даних можна провести онлайн у власному електронному кабінеті водія, через мобільний додаток “Дія” або безпосередньо у сервісному центрі МВС, вибір залишається за власником.

Для оновлення необхідно мати при собі такі документи: чинне посвідчення особи, ідентифікаційний номер, водійське посвідчення та документ, який засвідчує зміну персональних даних. Зазначається, що традиційна медична довідка не є обов’язковою під час дії воєнного стану.

Вартість цієї процедури становить приблизно 270 гривень, що наразі є прийнятною сумою. Оновлені дані в водійському посвідченні можуть вберегти автовласників від неприємностей при перевірці документів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Сlutch
Читайте також