Електробуси з новими батареями Toshiba заряджаються за 10 хвилин

Toshiba разом із двома іншими компаніями створила прототип електричного автобуса, який працює на нових акумуляторах SCiB. Ці акумулятори заряджаються на 80% всього за 10 хвилин і можуть витримати 10 000 зарядок. Вони працюють в температурному діапазоні від -30°C до +60°C. Такі акумулятори підходять для всіх типів електромобілів, допомагають знизити витрати на покупку і обслуговування, а також мінімізують ризик загоряння. Новий акумулятор планують випустити на ринок до 2025 року.

20 червня Toshiba разом із Sojitz і CBMM показали прототип електричного автобуса, який може дуже швидко заряджатися. Цей автобус використовує нові літій-іонні акумулятори з анодами з оксиду ніобію і титану (NTO). Презентація відбулася на заводі CBMM у Бразилії.

Ця подія стала першою в світі демонстрацією прототипу електробуса з новим типом літій-іонного акумулятора, який використовує анод з оксиду ніобію і титану. NTO має вдвічі більшу ємність порівняно з графітовим анодом, який зазвичай використовується в літій-іонних батареях.

Цей крок наближає до продажу такі акумулятори. Toshiba, Sojitz і CBMM, які почали співпрацю ще в 2018 році, продовжать працювати разом, щоб використовувати свої технології та знання. Вони планують випустити нові літій-іонні акумулятори з анодом з NTO на світовий ринок навесні 2025 року.

Нові акумулятори SCiB Nb від Toshiba можуть працювати в діапазоні температур від -30 до +60 °C. Попередня версія цих батарей мала низьку енергоємність – до 200 Втг/л. Нове покоління акумуляторів SCiB стало на 50% енергоємнішим, досягаючи 350 Втг/л.

Завдяки таким характеристикам ці батареї ідеально підходять для сучасного міського електротранспорту. Акумулятори Toshiba раніше вже використовувалися в різних електромобілях. Проте нове покоління акумуляторів SCiB Nb підходить не тільки для легкових автомобілів, а й для електричних автобусів і вантажівок.

Швидка зарядка цих акумуляторів є великою перевагою. SCiB Nb заряджається до 80% всього за 10 хвилин. Крім того, ці акумулятори зберігають понад 80% своєї ємності навіть після 10 000 циклів заряджання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також