Електрокари ламаються на 79% частіше, ніж автомобілі з ДВЗ

Результати дослідження свідчать, що електромобілі виявилися менш надійними, частіше потребуючи ремонту порівняно з традиційними автомобілями із двигунами внутрішнього згоряння. Це визначено експертами видання Consumer Reports, які опитали 330 тисяч власників автівок, включаючи бензинові та дизельні, а також електричні моделі від 2000 до 2023 року.

Навіть при меньшій кількості рухливих деталей та простоті конструкції, власники електромобілів зазнають більше проблем. Результати вказують на те, що поломки електрокарів відбуваються на 80% частіше, ніж у традиційних автомобілів із ДВЗ. У випадку машин з плагін-гібридною системою, ситуація ще гірша, з поломками на 146% частіше. Також класичні гібриди показали меншу надійність, з інцидентами на 26% частіше.

Експерти вважають, що нові технології, які не до кінця випробувані, можуть бути однією з причин проблем з автомобілями. Більше всього несправностей виявлено в електричних вантажівках, зокрема, власники Ford F-150 Lightning скаржаться на проблеми із зарядкою акумулятора, а у власників Rivian R1T виявлено дефекти у кліматичній системі.

Фахівці рекомендують обирати перевірені часом моделі, коли йдеться про вибір електромобілів. Наприклад, для Tesla краще вибрати “обкатані” Model 3 або Model S. Зазначається, що в майбутньому надійність електричних автомобілів повинна покращитися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело consumerreports.org
Читайте також