Honda хоче припинити виробництво авто на заводі в Таїланді: що відомо

Honda закриває виробництво автомобілів на заводі в Аюттхаї, Таїланд, до 2025 року і переміщає виробництво на свій завод у Прачінбурі.

Представник Honda повідомив, що компанія планує переобладнати завод в Аюттхаї для виробництва запчастин після завершення випуску автомобілів. Завод, який був збудований у 1996 році, є одним із двох заводів Honda у Таїланді. Інший завод у Прачінбурі, збудований у 2016 році, буде відповідати за виробництво всіх автомобілів.

Виробництво автомобілів Honda у Таїланді зменшилося з 228 000 одиниць у 2019 році до менш ніж 150 000 одиниць на рік у 2023 році. За цей же період продажі автомобілів Honda у Таїланді впали нижче 100 000 одиниць на рік.

Представник Honda сказав, що компанія хоче зменшити різницю між виробництвом і продажами на тайському ринку через цю реорганізацію. Зараз Honda експортує автомобілі з Таїланду до інших країн Південно-Східної Азії, таких як Індонезія і Філіппіни. Він також зазначив, що Honda поки не планує нових інвестицій у Таїланді.

Honda та інші японські автовиробники, такі як Nissan, зіштовхуються з жорсткою конкуренцією від китайських автомобільних брендів. Минулого тижня компанія BYD відкрила завод з виробництва електромобілів у Таїланді.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Portaltele
Читайте також