Hyundai представила новий кросовер Tucson: що змінилося в моделі 2025 року

Hyundai представила оновлений Tucson перед його випуском в Європі та, ймовірно, в США наступного року.

У компанії поки мовчать про багато що щодо цього кросовера, наголошуючи лише на розвиненому дизайні Parametric Dynamics. Виділяються нова решітка радіатора та оновлені освітлювальні прилади Parametric Jewel.

Нижче продовжуються оновлення зі зміненим бампером та штучною захисною пластиною. Виробник повідомляє, що покупці можуть очікувати нові колеса і перероблену задню частину.

Інтер’єр отримав оновлення з мінімалістичним кермовим колесом та більш традиційною приладовою панеллю. Зміна дозволяє оснащувати кросовер панорамним вигнутим дисплеєм розміром 12,3 дюйма, який об’єднує цифрову комбінацію приладів і відповідну інформаційно-розважальну систему такого самого розміру.

Установлена нова центральна консоль із бездротовим зарядним пристроєм для смартфона та двома підсклянниками. Важіль перемикання передач переміщено на кермову колонку, а також додано ряд фізичних органів управління.

Щодо моделі для корейського ринку, то вона представлена у двох нових кольорах: Fine Green Matte та Ultimate Red Metallic. Виробник також повідомляє про новий триколірний інтер’єр з відтінками зеленого, чорного і сірого.

Наразі немає конкретної інформації щодо трансмісії, але компанія натякає на загальне покращення у всіх напрямках.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело carscoops.com
Читайте також