Jeep готує доступний і економічний кросовер нестандартної конструкції

Повнопривідний Jeep Avenger 4xe буде гібридом із двома електромоторами. Кросовер зможе пересуватися в електричному режимі.

Невдовзі до лінійки Jeep Avenger 2024 додадуть повнопривідну версію 4xe. Цей кросовер обіцяє бути досить неординарним. Його характеристики розкрили на офіційному сайті концерну Stellantis.

Повнопривідний кросовер Jeep Avenger 4xe буде досить незвичайним. У нього буде 48-вольтова “м’яка” гібридна система з 1,2-літровим бензиновим турбодвигуном на 136 кінських сил і двома 28-сильними електромоторами. Один з електромоторів буде встановлено на задній вісі.

Новий Jeep Avenger 4xe матиме 6-ступінчасту роботизовану коробку передач з двома зчепленнями. Повнопривідна трансмісія зможе витримати крутний момент до 1900 Н∙м. Цей гібрид буде економічним і зможе проїжджати короткі відстані на електриці.

За рендером видно, що Jeep Avenger 4xe буде відрізнятися від стандартної моделі своїм дизайном. Він залишить риси концепт-кара, такі як агресивний передній бампер і яскраві салатові вставки на кузові.

Більше інформації про нову модель обіцяють розкрити пізніше. Повнопривідний гібрид Jeep Avenger 4xe з’явиться в продажу в Європі до кінця 2024 року. Ціна буде вище, ніж у передньопривідної версії, але нижче, ніж у електромобіля Avenger.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також