Кібербезпека на колесах: чи загрожує шпигунство з боку китайських автомобілів американцям?

У зв’язку з тим, що китайські автовиробники намагаються уникнути митних зборів, переносячи виробництво в Мексику, адміністрація США розглядає можливість встановлення нових правил щодо захисту американських даних. Зокрема, планується введення обмежень на продаж транспортних засобів китайських виробників зі швидким інтернет-підключенням на території США. Ці заходи спрямовані на захист конфіденційності даних американських громадян, навіть у випадку, коли автомобілі складаються на мексиканських заводах, що є способом уникнення мит на китайську продукцію.

Нові правила мають на меті запобігти збору конфіденційної інформації про американців з боку так званих “розумних автомобілів” і передачі її до країн, що викликають занепокоєння щодо безпеки даних для уряду США. Враховуючи, що просте застосування мит може бути недостатнім для вирішення цієї проблеми, нові правила мають забезпечити ефективний захист персональних даних американських громадян у сфері автомобільної технології.

Адміністрація президента Байдена стурбована тим, що розумні автомобілі з швидкісним зв’язком можуть збирати величезну кількість даних, які потенційно можуть бути використані для шпигування за громадянами. Особливу увагу привертає те, що китайські правила вимагають зберігання даних автовиробниками в межах своїх кордонів. У зв’язку з цим, адміністрація розглядає можливість видання розпорядження щодо конфіденційності даних вже на наступному тижні.

Спостереження за використанням даних, зібраних автомобілями, стає предметом обговорення в різних країнах. Економічний спад у Китаї змушує місцевих автовиробників шукати шляхи виходу на зовнішні ринки, зокрема, зосереджуватися на експорті. Деякі компанії навіть розглядають можливість уникнути американських мит, створюючи виробничі підприємства у сусідніх країнах, таких як Мексика. Це ставить під питання захист конфіденційності даних, зібраних автомобілями зі швидкісним зв’язком. Хоча ще не зовсім зрозуміло, як саме США будуть захищати ці дані.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело НОВИНИ Ю IINFO
Читайте також