Компанія Hennessey представила агресивний суперпікап

Компанія Hennessey представила свій новий проект – потужний суперпікап Goliath із 650 кінськими силами. Це тюнінг-ательє, відоме своїми вражаючими автомобілями на базі американських брендів, взяло на озброєння модернізацію останніх версій Chevrolet Silverado і GMC Sierra, технічно схожих між собою. Однак однакова назва не означає однакових можливостей, і експерти Hennessey розробили універсальну програму для обох моделей General Motors.

Обидва пікапи, починаючи від заводу, мають потужний 6,2-літровий атмосферний V8, який є найбільшим і потужним 8-циліндровим бензиновим двигуном у своєму класі. Він забезпечує 420 кінських сил та 460 Нм крутного моменту, працюючи в парі з 10-ступінчастою “автоматичною” трансмісією та повним приводом.

Hennessey вирішив підняти планку, додаючи 3,0-літровий компресор, новий інтеркулер, перепрограмований блок управління мотором і провівши інші технічні модифікації, що дозволили досягти приросту потужності на 55% та крутного моменту на 43%. Goliath Off-Road комплектується сталевим силовим обвісом, додатковими світлодіодними модулями, ліфт-кітом підвіски та 20-дюймовими алюмінієвими колесами Hennessey, обшитими 35-дюймовими позашляховими шинами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело mmr.net.ua
Читайте також