Компанія Honda відкликає 750 тисяч авто у США: подробиці

Компанія Honda Motor Co оголосила про відкликання 750 тисяч автомобілів у США через проблему з датчиком подушки безпеки пасажирського сидіння. Цей дефект може призвести до неправильного спрацювання подушки безпеки у разі аварії.

За інформацією Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA), датчик ваги на передньому пасажирському сидінні може тріснути, що може викликати коротке замикання. Це може призвести до неправильної роботи подушки безпеки. Дилери будуть замінювати ці датчики ваги.

Honda повідомила, що відомі випадки травмувань або інших проблем через цей дефект на їх автомобілях не відомі, проте вони вирішили відкликати автомобілі з метою запобігання можливим проблемам.

Автівки, які підлягають відкликанню, включають Honda Pilot, Accord і Civic модельних років 2020-2022, а також деякі моделі Honda CR-V і Passport 2020 і 2021 років випуску.

За даними компанії Honda, від червня 2020 року до січня 2022 року вони отримали понад 3 834 гарантійні претензії, проте повідомлень про травми або смерті внаслідок цієї проблеми не надходило.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Reuters
Читайте також