Компанія Land Rover вивела на тести свій перший електричний Range Rover

Британський виробник автомобілів Jaguar Land Rover показав перші офіційні фотографії свого першого електричного позашляховика Range Rover. Автомобіль був представлений під час випробувань у важких умовах на півночі, у Заполяр’ї.

Автомобіль був протестований на електриці при температурі -40 градусів за Цельсієм. На фотографіях видно, що електричний Range Rover має схожий зовнішній вигляд з актуальною версією з двигунами на бензині та дизелі. Основною відмінністю, яка вказує на електричний привід, є модифікована фальшрадіаторна решітка.

Land Rover обіцяє, що їхня нова електрична силова установка забезпечить Range Rover неперевершені можливості в умовах пересіченої місцевості та будь-яку погоду. Інсайдери стверджують, що Land Rover розробила власну систему контролю тяги для Range Rover Electric, яка розподіляє крутний момент на кожен блок управління електроприводом за одну мілісекунду. Це дозволяє зменшити необхідність втручання ABS і забезпечити більш плавну їзду.

Офіційна прем’єра електричного Range Rover запланована на кінець цього року. Пізніше компанія планує випробувати новинку в умовах екстремальної спеки при температурі до 50 градусів за Цельсієм у “посушливих пустелях Близького Сходу”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело AutoExpress
Читайте також