Компанія Toyota запатентувала новий електричний кросовер

Toyota подала заявку на реєстрацію трьох товарних знаків у Європі, що вказує на можливий вихід нового електромобіля. Заявки на товарні знаки HZ300e, HZ450e і HZ550e були подані через Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу і виявлені учасниками форуму власників Lexus RX.

Lexus, як і його конкуренти в преміум-сегменті, активно розвиває напрямок електрифікації. До 2030 року компанія планує представити електричні варіанти для всіх своїх моделей, а до 2035 року стати брендом, який випускає тільки електромобілі. Раніше цього року Lexus подав заявку на реєстрацію товарних знаків TZ450e і TZ550e, що може вказувати на те, що ця модель стане трирядним електричним позашляховиком вищого класу.

Наявність трьох різних версій (HZ300e, HZ450e і HZ550e) може бути привабливою для різних груп споживачів. Інформації про конкретні характеристики поки небагато, але можна припускати, що HZ450e може мати схожий привід з двома електродвигунами потужністю 309 к.с. і 435 Нм. HZ300e може мати один електромотор, а HZ550e – більшу потужність, можливо, понад 400 к.с.

Новий електромобіль Lexus, оснащений технологією Gigacasting і акумуляторами призматичної структури, може великою мірою поліпшити запас ходу і знизити вагу. За розміром, він буде аналогічний Tesla Model 3 і BMW i4.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело uamotors.com.ua
Читайте також