МВС нагадує водіям про необхідність мати в авто один важливий предмет

В Головному сервісному центрі МВС нагадали водіям про важливість наявності в їх автомобілях аптечки. Під час Тижня Безпеки Дорожнього Руху офіційні представники підкреслили, що перевірка комплектації автомобільної аптечки є важливою частиною турботи про безпеку на дорозі.

У відомстві було вказано, що наявність у водія певних медикаментів з аптечки може виявитися життєво важливою.

Відсутність аптечки в автомобілі може призвести до накладення штрафу у розмірі 340 гривень, відповідно до частини 1 статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це порушення вважається керуванням транспортним засобом з технічною несправністю, а саме – відсутністю аптечки.

Однак важливо відзначити, що відсутність аптечки в приватному автомобілі, який не призначений для пасажирських перевезень, не тягне за собою безпосереднього штрафу. Це є лише запобіжним заходом відповідно до нормативних документів.

У випадку використання транспортного засобу для перевезення пасажирів, відсутність аптечки може спричинити накладання штрафу у розмірі 680 гривень. Повторне порушення протягом року може призвести до більш суворих санкцій, таких як позбавлення посвідчення водія на період від трьох до шести місяців або адміністративний арешт на період від п’яти до десяти днів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело СТІНА
Читайте також