МВС посилює контроль над складанням іспитів водіїв: Face ID та камери спостереження

В Україні розпочався тиждень безпеки на дорозі. Охорона безпеки на дорозі є одним із важливих завдань Головного сервісного центру МВС. Водій, який добре знає правила дорожнього руху і вміє керувати автомобілем, вантажівкою або мотоциклом, гарантовано забезпечує безпеку на дорозі.

Щоб переконатися, що за кермо сідають справжні професіонали, сервісні центри МВС посилили контроль за проведенням іспитів. Про це повідомив Павло Єфіменко під час обговорення в інформаційному агентстві «Укрінформ».

Минулого року у сервісних центрах МВС запустили проект «Прозорий іспит». Цей проєкт передбачає створення спеціальних місць, де контролюється процес складання іспитів. Ці місця обладнані новітнім обладнанням, включаючи захищену програму, що не дозволяє втручання у процес, оновлювані тестові питання та систему розпізнавання обличчя.

Класи для іспитів мають спеціальне обладнання, яке записує відео з кількох кутів і звук, щоб уникнути можливості шахрайства під час іспиту. Таке обладнання забезпечує повний огляд ситуації і виключає можливість отримання допомоги від сторонніх осіб.

На кожному робочому місці в екзаменаційному класі є система Face ID. Перед початком іспиту кандидат у водії повинен пройти процедуру ідентифікації та сфотографуватися у сервісному центрі МВС. Під час проходження тестів програма автоматично перевіряє, чи відповідає особа на фото кандидата.

Автомобілі сервісних центрів МВС для проведення практичних іспитів мають чотири камери спостереження з фіксацією звуку в салоні, трекером для відстеження маршруту, а також камерами, які реєструють дорожню обстановку спереду і ззаду. Камери в салоні відображають положення рук, ніг і обличчя кандидата на водіння, а також рук, ніг і обличчя інспектора сервісного центру МВС.

Сервісні центри МВС посилюють контроль над проведенням іспитів, щоб посвідчення водія отримували тільки справжні професіонали з відмінними знаннями правил дорожнього руху і навичками їх застосування на дорозі. Це робиться для забезпечення безпеки дорожнього руху та збереження життя і здоров’я всіх учасників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Autoconsulting.com.ua
Читайте також