На дорогах можуть з’явитися світлофори з чотирма кольорами: навіщо вони потрібні

Скоро автомобілістам, можливо, доведеться звикати до того, що світлофори на дорогах матимуть не три, а чотири кольорові сигнали. Фахівці вважають, що оновлення цих засобів регулювання руху було давно необхідним.

Алі Хаджбабаї, вчений з американського Університету Північна Кароліна, думає, що додавання четвертого коліру на світлофорах може бути корисним для автомобілістів, особливо з появою безпілотних машин. Новий колір, наприклад, білий, може вказувати, що потрібно їхати за машинами, які керуються штучним інтелектом.

Дослідження університету виявило, що використання моделювання може скоротити час очікування на світлофорах. Це означає, що світлофори можуть краще реагувати на рух автотранспорту, що допоможе уникнути заторів та знизити ймовірність помилок водіїв та автономних систем управління.

Перш ніж робити такі зміни, треба мати багато автомобілів, які можуть самі керувати. Хаджбабаї вважає, що варто ставити світлофор з четвертим кольором лише тоді, коли безпілотні автомобілі будуть становити принаймні 40% від усіх авто на дорозі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Motorbiscuit
Читайте також