На кордоні з Польщею введуть нові правила для перевізників: що відомо

З 10 липня на кордоні з Польщею введуть нові правила митного контролю для українських перевізників, які оголосила пресслужба Львівської митниці. Згідно з новими правилами:

– Перевізники повинні мати на борту ліцензії на міжнародні перевезення у паперовому вигляді з QR-кодом, які можна отримати в особистому кабінеті перевізника.

– Водії повинні мати документи на вантаж для порожнього транспорту, що підтверджують намір повернення з вантажем, який буде забрано на зворотному шляху.

– На протязі всього рейсу у вантажівки повинні бути документи, які підтверджують тип перевезення, такі як коносаменти, товаротранспортні накладні, вантажні митні декларації та інші.

– При поверненні порожнього транспорту до України також потрібні документи, які підтверджують перевезення вантажу в прямому сполученні.

– Наліпка розміром 5 см на лобовому склі вантажівки є обов’язковою і повинна відповідати встановленим вимогам.

Представники митниці наголошують, що до набрання чинності нових правил буде діяти перехідний період, під час якого перевізники зможуть підготувати всі свої вантажівки з необхідними документами та наліпками. Проте з 10 липня весь перелік вимог стане обов’язковим для всіх компаній, що здійснюють перевезення в рамках Угоди між Україною та Європейським Союзом щодо вантажних перевезень автомобільним транспортом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також