На яких дорогах України сталося найбільше аварій

На жаль, аварії на українських дорогах стали звичайністю, і за останні десять місяців їх сталося понад 19 тисяч, що призвело до травм та загибелі. Однією з найпоширеніших причин таких подій залишається перевищення швидкості.

Згідно з інформацією від Опендатабот, Департамент Патрульної поліції зафіксував 19 743 ДТП протягом січня-жовтня. У результаті цих інцидентів загинули 2 492 людей, а ще 24 774 отримали травми.

Лідерами антирейтингу з найбільшою кількістю ДТП з постраждалими є Дніпропетровська (1175), Львівська (1697) та Київська (1631 ДТП) області. Також варто відзначити зростання кількості аварій з травмованими чи загиблими на Волині на 39% – у 1.4 рази більше, ніж у відповідний період 2021 року. Значно зросла кількість ДТП в Чернівецькій та Кіровоградській областях (+27% та +26% відповідно).

Проте, позитивні тенденції спостерігаються в Харківській та Тернопільській областях, де кількість аварій зменшилася на 10% та 11% відповідно.

З перевищенням швидкості пов’язано 38.5% всіх ДТП в країні, що робить це основною причиною. Порушення правил маневрування та обгону також спричинили багато інцидентів – 22.5%. Саме при таких ситуаціях найчастіше трапляються травми та загибель людей.

Зростання ДТП з участю дітей склало 10% порівняно з попереднім роком. Проте, ДТП через вину дітей зросли у 1.5 рази. У таких аваріях цього року вже загинуло вдвічі більше та травмовано у 2.3 рази більше дітей, ніж за відповідний період минулого року.

Львівщина залишається лідером за кількістю таких ДТП – 83 випадки, а Київська та Вінницька області відзначаються найвищим зростанням – у 3.8 та 3 рази відповідно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело auto.24tv.ua
Читайте також