Nissan представляє недорогий кросовер для великих сімей

Новий великий кросовер Nissan Pathfinder 2024 року раніше вже був представлений офіційно. Це дуже практична модель для сімейних покупців. Автомобіль скоро з’явиться на ринку.

Він має сучасний вигляд і потужний двигун. Інформація про модель вже викликала великий інтерес у покупців навіть до того, як вона з’явилася на ринку. Більше деталей можна знайти на Autohome.

Nissan Pathfinder буде доступний для покупки з 6 березня, хоча попередні замовлення почали приймати раніше. Протягом кількох тижнів після відкриття замовлень компанія отримала понад 3000 заявок на цей автомобіль. Покупцям дуже сподобався цей великий кросовер.

На зовнішність Nissan Pathfinder 2024 вплинув середньорозмірний електромобіль Nissan Ariya з його гладкими поверхнями і акуратними лініями. Всі нові великі кросовери японської компанії мають схожий стиль.

Розміри нового кросовера такі: довжина кузова – 5130 мм з колісною базою 2900 мм, ширина – 1981 мм, висота – 1767 мм. В салоні моделі доступні варіанти на 6 або 7 посадочних місць.

Nissan Pathfinder 2024 оснащений економічним і потужним 2-літровим турбованим двигуном, який розвиває 252 к.с. Цей двигун використовується і в інших моделях Nissan і Infiniti. В поєднанні з ним працює 9-ступінчаста автоматична КПП. Поки що на китайському ринку доступні версії з переднім та повним приводом. Ціна базової моделі Nissan Pathfinder може бути менше 30 000 доларів після початку продажів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також