Nissan закликав власників старих моделей не сідати за кермо: названо перелік

Японський виробник автомобілів Nissan закликав власників близько 84 000 старих автомобілів утриматися від водіння. Цю інформацію опублікували на офіційному сайті компанії.

Машина Nissan закликає власників старих моделей не користуватися автомобілями через можливу проблему з подушками безпеки Takata. Ці подушки можуть вибухнути під час аварії та викинути небезпечні металеві фрагменти.

Компанія Nissan просить звертатися за номером телефону 0 800 303 307 для отримання додаткової інформації щодо автомобіля та при необхідності призначення зустрічі з дилером для заміни подушки безпеки.

Це повідомлення надійшло після трагічної ситуації, коли одна людина загинула від вибуху подушки безпеки у автомобілі Nissan. За даними AP, з 2015 року проблеми з подушками безпеки в автомобілях вже призвели до поранення 58 осіб.

У заяві Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США зазначено, що навіть незначні аварії можуть спричинити вибух подушок безпеки Takata, що може призвести до загибелі або серйозних травм, які впливають на все життя.

Стверджується, що автомобілі старіших моделей є більш вразливими, оскільки вік подушок безпеки є одним з факторів, що збільшують ризик проблем. У 2020 році Nissan відкликав 736,422 автомобілі для заміни подушок безпеки Takata. За даними компанії, близько 84,000 з них залишаються невідремонтованими і, ймовірно, все ще використовуються.

Honda, Ford, BMW, Toyota, Stellantis, Mazda та інші виробники автомобілів видавали аналогічні попередження для деяких своїх автомобілів, у яких встановлено подушки безпеки від Takata. Принаймні 35 осіб по всьому світу загинули через вибухи подушок безпеки Takata у Малайзії, Австралії та США.

Ймовірність небезпечного дефекту призвела до найбільшої серії відкликань автомобілів в історії США – принаймні 67 млн автомобілів та близько 100 млн по всьому світу. Вибухи подушок безпеки призвели до банкрутства компанії Takata.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також