Nissan закрив один із найновіших заводів компанії: яка причина

Новий завод Nissan у Китаї, що був побудований разом з Dongfeng, закрився. Японська компанія припинила виробництво на своєму заводі в Чанчжоу, який працював менше чотирьох років. Цей завод був одним з восьми заводів Nissan у Китаї та був дуже сучасним. Причина закриття – зменшення продажів Nissan на китайському ринку через більшу конкуренцію місцевих автомобільних брендів.

У восени 2020 року в Чанчжоу відкрили завод, де збирали кросовери Nissan Qashqai. Цей завод міг випускати близько 130 тисяч автомобілів на рік, що становило вісім відсотків від усього обсягу виробництва Nissan у Китаї.

Очікувалося, що завод буде виробляти все більше автомобілів, але через сильну конкуренцію ціни почали падати швидше, ніж очікувалось. Це призвело до зниження продажів автомобілів, яке тривало щороку.

Nissan розпочав збирати автомобілі у Китаї вже у 2000 році. З 2008 по 2018 роки компанія була успішніша за своїх японських конкурентів Honda і Toyota, випускаючи більше автомобілів.

Проте минулого року продажі Ніссан в Китаї знову зменшилися, вже в п’ятий раз поспіль, до 790 тисяч автомобілів, що на 16 відсотків менше, ніж у попередньому році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Nikkei.com
Читайте також