Новий бюджетний кросовер Nissan показали за рік до прем’єри

Представлене друге покоління Nissan Kicks вразить своїми величезними розмірами і стильним дизайном. Цей компактний кросовер буде доступний у бензиновому та гібридному виконаннях.

Новинка, яка знаходиться на етапі тестування, запланована для виробництва з червня 2024 року, як повідомляє японське видання BestCar. За шпигунськими фотографіями, розроблені рендери моделі, вказують на те, що автомобіль отримає ще більше елегантний зовнішній вигляд.

Новий Nissan Kicks вражає м’якими формами кузова, а його лінія даху стала більш нахиленою. Передня частина автомобіля з видатною решіткою радіатора і стрункими фарами відзеркалює стиль нового Nissan Pathfinder.

Друге покоління кросовера Nissan Kicks буде побудовано на більш сучасній платформі CMF-B і матиме більші розміри: довжина 4,3 м, ширина 1,79 м, висота 1,6 м і колісна база 2,64 м.

Очікується, що спочатку буде представлена бензинова версія Nissan Kicks 2024, а в 2025 році вийде гібридна версія з силовою установкою e-Power, обладнаною 140-сильним електромотором та 1,2-літровим бензиновим генератором на 82 к.с. Цей кросовер очікують, буде споживати приблизно 5 літрів на 100 км в змішаному циклі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело focus.ua
Читайте також