Новий бюджетний європейський кросовер показали на перших фото

Готуючись до презентації, новий доступний кросовер Citroen C3 Aircross вже можна ретельно розглянути на витоках. Новинка обіцяє практичний та вмісткий салон, хоча дизайн моделі 2024 року ще не був офіційно представлений. Все ж, невизначений дизайн вже відображений зовні завдяки концепціям від сторонніх дизайнерів та інформації, доступної наразі.

Зовнішній вигляд автомобіля відповідає сучасному стилю, використовуючи всі актуальні елементи корпоративного дизайну французького бренду. Citroen C3 Aircross 2024 має брутальний та агресивний вигляд, що підкреслює його відмінні характеристики.

Фото: Carscoops

Довжина нового доступного кросовера Citroen 2024 року становитиме 4,32 метри. Просторий салон дозволяє встановити третій ряд крісел, пропонуючи конфігурацію для семи пасажирів.

Ймовірно, новий Citroen C3 Aircross (назва може зазнати змін) буде обладнаний гібридною силовою установкою на базі 1,2-літрового турбомотора з потужністю 110 к.с. та 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Привід буде передній.

Виробник може також запропонувати електричну модифікацію з запасом ходу від 200 до 350 км. Очікується, що цей кросовер буде доступний за приблизно 25 000 євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Carscoops
Читайте також